Yhteystiedot

Monipuoliset kuljetuspalvelut Uudenmaan ja erityisesti pääkaupunkiseudun alueella. Meidät tunnetaan parhaiten elintarvike-, kappaletavara- ja ontelolaattakuljetuksista.

Tarvitsetko auton?

Ajojärjestelyt 24/7

040 6520 505
ajojarjestely@jarvimaki.com

Henkilöstö & Toimisto

Haluatko muistaa meitä laskulla?

Paperiset laskut:

Kuljetus Arto Järvimäki Oy
07881082
PL 100
80020 Kollektor Scan

Verkkolaskutusosoite:

Osoite: 003707881082
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126

Toimisto

Amerintie 1
04320 Tuusula

Puh: 040 6520 505
ajojarjestely@jarvimaki.com
etunimi.sukunimi@jarvimaki.com

Huoltotilat

Palkkikuja 3
04320 Tuusula

Henkilöstö

Yrityksen perustaja

Arto Järvimäki

Toimitusjohtaja

Marko Järvimäki
Puh. 040 900 4902
marko.jarvimaki@jarvimaki.com

Laskutus / Hallinto

Virpi Järvimäki
Puh. 040 900 4903
virpi.jarvimaki@jarvimaki.com

ADR Turvallisuusneuvonantaja

Anders Rönnqvist
Puh. 040 6520 504
anders.ronnqvist@jarvimaki.com

Operatiivinen johtaja

Anders Rönnqvist
Puh. 040 6520 504
anders.ronnqvist@jarvimaki.com

Laskutus / Tilitykset

Maija Lindqvist

maija.lindqvist@jarvimaki.com

Laura Rudik

laura.rudik@jarvimaki.com

Puh. 050 3122 260

Kappale ja elintarvike Kuljetuspäällikkö

Marko Kalander
Puh. 040 6520 503
marko.kalander@jarvimaki.com

Maanrakennus ja elementti Kuljetuspäällikkö

Mika Simo
Puh. 040 6520 506
mika.simo@jarvimaki.com

Ajojärjestely / elementtikuljetukset

Eino Riikonen
Puh. 040 6520 501
ontelot@jarvimaki.com

Laskutus / Hallinto

Markus Järvimäki

Puh. 044 7220 603

markus.jarvimaki@jarvimaki.com

Ympäristövastaava

Mariel Järvimäki

mariel.jarvimaki@jarvimaki.com

Liikenteestävastaava / kappale ja elintarvikekuljetukset

Markus Koskenvesi
Puh. 040 6520 502

markus.koskenvesi@jarvimaki.com

 

 

Asiakaspäällikkö / kalustovastaava

Jussi Riikonen

Puh. 050 5692 306

jussi.riikonen@jarvimaki.com

    Täytä lomake

    Palaamme asiaan mahdollisimman pian